Po - Pá 7.00 - 18.00, So 7.00 - 17.00

MÍCHACÍ CENTRUM FASÁDNÍCH BAREV A OMÍTEK

  • Naše produkty jsou míchány z vysoce kvalitních komponentů německého koncernu BASF, které zaručují vysokou kvalitu, odolnost a dlouhou životnost.
  • Vše probíhá pod dohledem autorizovaných techniků.
  • Barvy a omítky jsou míchány na počkání (u vybraných odstínů do 36 hodin).
  • Vše v nepřeberném množství mnoha odstínů.

AKRYLÁTOVÉ A SILIKONOVÉ DEKORATIVNÍ OMÍTKY

V našem moderním míchacím centru Vám připravíme probarvené dekorativní akrylátové a silikonové omítky vhodné jak pro klasické fasády, tak pro zateplovací systémy.

  • zrnitost 1,5 , 2 a 3mm
  • zatírané i rýhované

PCI Multiputz ZA 1/1,5/2/3

Zatřená akrylátová pastovitá omítka, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Zrno: 1 / 1,5 / 2 / 3 mm.
Zrno 1 mm a 3 mm na objednání.

PCI Multiputz RA 1,5/2/3

Rýhovaná akrylátová pastovitá omítka, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Zrno: 1,5 / 2 / 3 mm.
Zrno 3 mm na objednání.

PCI Multiputz RS 1,5 / 2 / 3

Rýhovaná silikonová pastovitá omítka, hydrofobní, vysoce paropropustná, mimořádně stálobarevná, odolná proti UV záření, při dešti tzv. samočisticí efekt, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
Zrno: 1,5 / 2 / 3 mm.
Zrno 3 mm na objednání.

PCI Multiputz ZS 1 / 1,5 / 2 / 3

Zatřená silikonová pastovitá omítka, hydrofobní, vysoce paropropustná, mimořádně stálobarevná, odolná UV záření, při dešti tzv. samočisticí efekt, vhodná na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.
Zrno: 1 / 1,5 / 2 / 3 mm.
Zrno 1 mm a 3 mm na objednání.

MOZAIKOVÉ DEKORATIVNÍ OMÍTKY

Provádíme také míchání mozaikových dekorativních omítek na bázi přírodního kameniva vhodných mimo jiné pro povrchovou úpravu soklů.

PCI Multiputz MP

Disperzní omítková směs přírodních a probar-vených křemičitých kamínků o zrnitosti do 1,8 mm. Omítka je vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům, paropropustná. Je vhodná pro vnitřní a venkovní použití, na sokly domů a k dekorativnímu ztvárnění povrchů. K dispozici je 36 základních barevných odstínů a dalších více než 120 barevných odstínů v mixážních centrech (www.fasadnistudio.cz).

FASÁDNÍ BARVY

- vysoce odolné akrylátové fasádní barvy

PCI Multi Top FA

Fasádní akrylátová barva, odolná proti povětrnostním podmínkám a silným dešťům. Vhodná pro nátěry na zateplovací systémy. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
- silikátové barvy pro nátěry renovačních systémů, sanačních omítek apod.

PCI Multi Top FT

Silikátová fasádní barva, hydrofobní, s vysokou paropropustností, na nové i staré minerální omítky, vápencové a pískovcové pohledové zdivo, staré nátěry minerálních barev. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.
- silikonové barvy s vodoodpudivým účinkem

PCI Multi Top FS

Nový speciální typ silikonové fasádní barvy, hydrofobní, s vynikající stálobarevností, vysokým tzv. odperlovacím a samočisticím efektem při dešti. Nátěr je vysoce paropropustný a vhodný na sanační omítky. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.

PCI Multi Top FM

Vysoce silikonizovaná fasádní barva s vylepšenými hydrofobními účinky (vysokým stupněm silikonizace je dosaženo odperlovacího efektu), přičemžse vyznačuje i vysokou paropropustností – je vhodná pro použití na sanační omítky. PCI Multi Top FM v sobě slučuje nejvýraznější přednosti běžně používaných barev, jako jsou výborná paropropustnost silikátových barev, výborná vodoodpudivost silikonových barev a snadná zpracovatelnost akrylátových barev. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.

VNITŘNÍ AKRYLOVÉ MALBY

Namícháme Vám akrylátové disperzní nátěry pro úpravu minerálních omítek, sádrokartonů a jiných podkladů v nepřeberném množství barevných odstínů.

PCI Multi Top Classic

Disperzní bílá malířská barva, dobře kryvá. Nátěr je otěruvzdorný, paropropustný. Je vhodný k nátěrům nových i starých minerálních omítek, sádrokartonů, sádrových desek a betonu. Nátěr se lehce zpracovává. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.

PCI Multi Top Iso

Izolační barva disperzní, bez rozpouštědel, omyvatelná dle DIN 53778, izoluje od skvrn, nikotinu, sazí, mastnoty apod., pro restaurace, kuchyně, školy kanceláře apod.

PCI Multi Top Premium

Disperzní malířská barva, zářivě bílá, omyvatelná dle DIN 53778, na nové i staré omítky, sádrokartonové desky, sádru, beton. Vynikající kryvost již i v jedné vrstvě. Barevné tónování podle vzorníků firmy BASF.* Balení 10 l připravujeme. Ceny barevných odstínů viz str. 22–36.** Balení 12,5 l do vyprodání zásob.

  • matný vzhled, paropropustný
  • vysoká kryvost sytých odstínů
  • odolává alkáliím a čistidlům
  • vhodná pro airless i vzduchové stříkání

NÁTĚRY NA DŘEVO A KOV

PCI Decotop AZ

Vodou ředitelný hedvábně lesklý akrylátový email na dřevo, dřevěnéšindele, beton, pozink, základované kovy, PVC. Vysoce odolný povětrnosti a mechanickému poškození (DIN 53788 S SG). Nátěr je rychleschnoucí, s vysokou kryvostí, poskytuje dlouhodobou dostatečnou ochranu proti vlhkosti, plísni, alkáliím. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.

PCI Decotop SWL

Středněvrstvá rozpouštědlová tixotropní lazura zachovávající kresbu dřeva s vysoce účinnou UV ochranou. Pro venkovní použití na stavební dílce s omezenou dimensionální stabilitou a dimensionální nestabilitou (ploty, zahradní nábytek, vrata, kůlny apod.). Nátěr je bezzápachový, neuzavírá póry dřeva a je vysoce hydrofobní (odpuzuje vodu). Chrání dlouhodobě dřevo proti vlhkosti a plísni. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.

PCI Decotop HQL

Silnovrstvá vodou ředitelná moderní nestékavá lazura s dlouhodobě působící Nano-ochranou a UV absorberem pro vnitřní i venkovní použití na stavební dílce s dimensionální stabilitou (okna, dveře), omezenou dimensionální stabilitou a dimensionální nestabilitou (ploty, zahradní nábytek, vrata, kůlny apod.). Nátěr je vysoce hydrofobní, chrání proti plísni a povětrnosti. Dlouhodobá životnost odstínů díky UV stálosti. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.

PCI Decotop SAL

Tenkovrstvá tixotropní lazura na vodní bázi s vynikající odolností vůči klimatickým vlivům a UV záření. Je určená na všechny dřevěné povrchy s dimensionální stabilitou a dimensionální nestabilitou v interiérech a exteriérech. Nátěr je hedvábně lesklý, zachovávající přirozenou texturu dřeva. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.

PCI Decotop HSL

Silnovrstvá rozpouštědlová tixotropní bezzápachová lazura s mimořádnou UV ochranou, pro venkovní použití na stavební dílce s dimensionální stabilitou (okna, dveře), omezenou dimensionální stabilitou a dimensionální nestabilitou (ploty, zahradní nábytek, vrata, kůlny apod.). Nátěr je vysoce hydrofobní, chrání proti plísni a povětrnosti. Dlouhodobáživotnost odstínů díky dlouhodobé UV stálosti. Barevné tónování podle vzorníků fi rmy BASF.

PCI MULTIGRUND PGU

PCI MULTIPUTZ RS

PCI MULTIPUTZ ZS

 

 

PCI MULTIPUTZ NOBIO Z

PCI MULTIPUTZ RT

PCI MULTIPUTZ ZT

 

 

PCI MULTIPUTZ RA

PCI MULTIPUTZ ZA

 

PCI MULTIPUTZ RM

PCI MULTIPUTZ ZM